Studniówki
STUDNIÓWKI
       Studniówki, komersy czy bale absolwentów – to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego młodego człowieka. Ich wspomnienie często towarzyszy mu potem przez całe dorosłe życie. Dla nas ważne jest, aby młodzi ludzie wspominali je z uśmiechem i radością. Wkraczanie w dorosłość wiąże się z większą odpowiedzialnością i nowymi obowiązkami. Jednak na tej drodze pojawiają się także pewne przywileje. Studniówki to właśnie jeden z nich! Nie pozwól, aby twoja impreza na 100 dni przed maturą odbyła się bez odpowiedniej oprawy!
       Już od wielu lat, w styczniu i w lutym organizujemy studniówki zarówno dla dużych jak i mniejszych szkół średnich. Liczą one od kilkudziesięciu do nawet tysiąca osób. Dla naszych klientów wybieramy wyjątkowe miejsca, które podkreślają uroczysty nastrój tej niezwykłej chwili. Może to być przestronna sala Muzeum Narodowego w Krakowie lub też niewielki pałacyk w samym centrum miasta. Z przyjemnością zorganizujemy także imprezę studniówkową w auli szkolnej lub w sali gimnastycznej, dokładnie tak jak to było w dawnych czasach.   
       Bale studniówkowe i pomaturalne w naszym wykonaniu nie ograniczają się wyłącznie do obowiązkowego poloneza i toastu lampką szampana. Klimat naszych imprez budujemy stosując wszelkiego rodzaju efekty: dekoracyjne, świetlne oraz dźwiękowe. Każda z sal jest zawsze pięknie przystrojona girlandami z zasłon i kwiatami. Wzmocnienie efektu dekoracji osiągamy poprzez profesjonalne oświetlenie, zwłaszcza części tanecznej, które zsynchronizowane jest także z urządzeniami wypuszczającymi parę. Stałym elementem jest przede wszystkim wyśmienite, wykwintnie podane menu oraz przepyszny wielowarstwowy tort o północy. Na życzenie Gości przygotowujemy spadające baloniki, confetti, serpentynki i inne atrakcje.
       Nasze studniówki to gwarancja świetnej zabawy w gronie kadry profesorskiej i przyjaciół ze szkolnej ławy. To idealny start w dorosłe życie, pełne wyzwań i przygód! Chętnie zaprezentujemy naszą ofertę na spotkaniu, podczas którego odbędzie się prezentacja sali balowej i jej wszystkich walorów oraz zostanie przedstawiony wachlarz ofert w różnych wariantach cenowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i indywidualne zamówienia. Wspólnie z pewnością uda nam się stworzyć interesującą propozycję w przystępnych cenach.

 
GALERIA

Zobacz zdjęcia z naszych imprez.

 

Więcej …